O nas

Interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez pod kątem przygotowania wspaniałych, pełnowartościowych i przede wszystkim smacznych potraw? Szukasz firmy, dla której catering to chleb powszedni i która potrafi zadowolić podniebienie każdego, nawet najbardziej wybrednego czy wymagającego gościa? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Czego możesz się od nas spodziewać?

Organizacją posiłków na różne okazje zajmujemy się od bardzo dawna, ale naszą specjalizacją są przede wszystkim obiady, które wykonywane są tak, aby jak najbardziej przypominały obiady domowe. Kosztując jeden przygotowany przez nas obiad, nie będziecie mgli obejść się bez niego nigdy więcej. Pewne jest jedno – jeśli spróbujecie dań z naszej firmy cateringowej, już nigdy więcej nie będziecie myśleli o szukaniu innej firmy!

Nasze obiady charakteryzują się przede wszystkim cudownym zapachem i smakiem Wykonujemy je z sercem, wkładamy w nie naprawdę wiele wysiłku i dokładamy wszelkich starań, aby smakowały tak, jak u mamy! Nasze obiady przygotowywane są według najlepszych przepisów a wykorzystywane do ich tworzenia produkty są najlepszej jakości. Obiady możecie Państwo zjeść u nas stacjonarnie bądź zamówić drogą telefoniczną. Zajmujemy się dowozem obiadów do firm, na szkolenia oraz konferencje – wszystko według wymagań klienta. Nasze obiady umilą czas podczas każde okazji czy uroczystości, są bardzo syte. Porcje są spore, a cena naprawdę atrakcyjna!

Serdecznie zapraszamy do nas – jeśli obiad to dla Was najważniejszy posiłek, to celujcie w jakość, jaką wam oferujemy.